Evinizde bilgisayar başında boş boş oturarak vakit öldürmektense günde kısa bir vaktini ayırarak para kazanmak kim istemez ki ? Yandex‘in yeni projesi olan toloka sayesinde günde az bir zaman ayırarak evden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yandex Toloka‘da gün içersinde bazı görevler gelmektedir. Bu görevler içeriğin değerlendirilmesi ile ilgili kullanıcılarına sunulmaktadır. Bu görevlerin kesinlikle doğru yapılması gerekmektir aksi durumda yandex servisi hesabınızı engelleyebilir.

yandex-tolokadan-para-kazanma

yandex-tolokadan-para-kazanma

Görevler Hangi Sıklıkla Gelmektedir ?

Yandex Toloka, görevleri belirli zaman aralıkları ile göndermektedir ancak görevleri hatalı ve bilinçsiz bir şekilde yaparsanız siz kullanıcılara gönderilen görevler daha az gönderilmeye başlanmaktadır.
Ödeme Alt Limiti Nedir ? Ödemeyi Nasıl Alıyoruz ?
Ödeme alt limiti ilk çekim için 0.01 $ sonraki çekimler için ise 1 $ olarak belirlenmiştir. Ödemeyi paypal ve payza yolu ile alabilirsiniz.
Para çekimini yapabilmeniz için hesabım yazan kısma tıklayarak W-8BEN formunu doldurmanız kesinlikle gerekmektedir. Ödeme alacağınız hesap bilgileriniz ile yandex toloka hesap bilgileriniz kesinlikle aynı olmalıdır.
Ödemeler Ne Kadar Sürede Tarafımıza Ulaşıyor ?
Yandex Toloka ödemeleri iş yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Ödeme isteğinizi gönderdikten belki 30 dakika sonra belki de 15 gün sonra hesabınıza para tahsil edilmektedir. Kısa 15 güne kadar ödemeler gecikebilir.
Yandex Toloka Adresi : https://toloka.yandex.com.tr/