TurkceBilgler.Net alan adı hizmetinizde.

turkcebilgiler.net

Web Sitemiz Blog olarak Eylül 2015 itibari ile hizmetinizdedir. TurkceBilgiler.Net en güncel, özgün bilgiler ile blog okuyucularına bilgiler sağlayacaktır.

TurkceBilgiler.Net alt yapı olarak Blog alanında uzman WordPress sistemini kullanmaktadır. Bu sistem ile değerli TurkceBilgiler.Net ziyaretçilerine daha kaliteli ve estetik bir biçimde bilgiler verilecektir.

TurkceBilgiler.Net Blogu Nasıl Çalışır?

Web sitemiz eğitim alanında ve genel bilgilendirme olarak hizmet verecektir. Eğitim ve dersler konusunda geleceğin bir öğretmen adayı olarak değerli okuyucularımıza bilgi vermekten her zaman onur duyacağım. Öğrencilerin derslerinde yazılar ile katkım olacağını bilmek fazlasıyla güzel bir duygu.

Web Sitemizin Kategorileri?

Eğitim
Teknoloji
Haber
Soru-Cevap
Kitaplar

Neden mi Teknoloji?

Eğitim alanında bilgiler verirken teknolojiyi olumlu yönde kullanabilmemiz adına bir fayda sağlayacaktır.

Haberler ile de sadece ezberci eğitim değil bilinçli öğrenciler yetiştirmek, okutmak, okumayı seven nesil yetiştirmek adına bu kategoride de paylaşımlar yapılacaktır. Özellikle kitaplar üzerine de bilgiler sağlanacaktır.

Soru-Cevap

TurkceBilgiler.Net blogu eğitim verirken meraklı olan genç nesile hizmet vermek için açılmıştır. Soru sormayı, araştırmayı seven bir nesile doğru cevaplar vermek için bu kategoriyi sıklıkla kullanacağız.

Gelelim Kitaplar’a… Okuduğum ve okunması gereken listesi olarak birçok kitap paylaşılacaktır. Okumayı seven bir nesil için Kitaplar hakkında çok sık paylaşım yapılacaktır.