Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)

Çok hızlı bir şekilde her geçen gün büyümeye devam eden ve insanların her alan ihtiyaçlarını karşılayan İnternet ortamında gelir sağlamanın da mümkün olduğunu biliyorsunuz. Bu şekilde bir çok kişi Home Ofis olarakta evden para kazanmaya devam ediyorlar. Sanal ortamda bir çok şekilde İnternet’ ten para kazanma yöntemleri mevcuttur, biz bu yazımızda sizlere satış ortaklığı alanında bilgiler vermeye çalışacağız. Satış ortaklığı İnternet üzerinden en çok para kazandırabilecek sistemlerden biridir. Bu sistem Dünya’da ve Türkiye’de çok ciddi geliri olan Affiliate Marketing satış ortakları vardır.

Satis-Ortakligi-(Affiliate Marketing)-İle-Netten-Para-Kazanma

Satis-Ortakligi-(Affiliate Marketing)-İle-Netten-Para-Kazanma

Sistem isminden de belli olduğu gibi herhangi bir ürüne aracılık ederek para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Kendinizin bir ürünü olmasa bile başkalarının ürününün tanıtımını yaparak sizin referansınızla satılan ürünlerden komisyon kazanabilirsiniz. Örneğin; Almanca bir eğitim setinin tanıtımını satış ortaklığını yapıyorsunuz ve sizin referansınızla bu ürünü alan kişi size komisyon kazandırır. Satış ortaklığı sisteminde yüksek miktar komisyonlar mevcuttur, örnek verecek olursak 150 tl ye satılan bir eğitim setini sizin referansınızla satılması durumunda 80 TL komisyon alabilirsiniz. Günlük 2 Adet satsanız 160 TL kazanırsınız buda aylık 4.800 TL’ye denk gelmektedir. Bu fiyatlar size çok fazla ve abartılı gelebilir fakar bu yolla kazanç sağlayan bir çok insan vardır. Kendinize bir strateji belirleyerek sizlerde başarılı olabilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Satış ortaklığı yapabileceğiniz ürünleri satış ortaklığı forumlarında bulabilirsiniz. Satış ortaklığı platformları tarafından her kullanıcıya ayrı ayrı referans linkleri verilmektedir, yani herhangi bir karışma durumu söz konusu değildir. Size verdikleri link size özeldir ve sizin referansınızla gelen ziyaretçilerin takibini kendilerine ait admin panellerinde yaparlar. Ziyaretci sizin referansınıza tıklayıp ürünün ana sayfasına veya ilgili sayfaya gider, bu yönlenme sonucunda ürün satın alırsa size komisyon gelir.

affiliate-marketing-satis-ortakligi

affiliate-marketing-satis-ortakligi

Önceki senelerde kullanıcılar tarafından şüpheli bakılsa da bu sistem artık normal bir iş haline dönüştü ve bu işe komisyonculuk deniyor. Burada en önemli detaylardan biride işini doğru yapan ve güvenilir firmalarla çalışmaktır. Google‘ da kısa bir arama yaparak Ülkemizde en büyük firmalara ulaşabilir ve inceleme yaparak kendinize uygun siteye üye olarak bu işe ilk adımınızı atabilirsiniz. Sizlere şuan her hangi bir site firma ismi vermiyoruz, dediğim gibi araştırarak deneme yanılma yöntemi ile en uygun olanı sizler bulacaksınız. Eğer gerçekten ( Affiliate Marketing )Satış Ortaklığı işine girmek istiyorsanız kararlı ve sabırlı olmanız gerekmektedir. Bu alan hakkında bir çok Affiliate Marketing kitapları yer almaktadır, bunlardan birini satın alarak daha detaylı bilgiye sahip olabilir yaptığınız iş hakkında yararlı bilgiler edinebilirsiniz. Yazı altından soru sorabilir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Herkese bol şanslar bol kazançlar…

İnternetten Para Nasıl Kazanılır?

İnternetten para nasıl kazanılır, youtube para kazanma, anket doldurarak para kazanma, makale yazarak para kazanma, ürün satarak para kazanma, ptc pts para kazanma yöntemlerine diğer yazılarımızda yer vereceğiz.