Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri

Dr. Mustafa Eraslan ürünlerini inceleyecek olursak; Kibarlı Panax, Kibarlı R.Mantarı, Kibarlı Omaflex, Kibarlı K1,Kibarlı K3,Kibarlı K5, Kibarlı E1, Kibarlı Aritex, Kibarlı D1, Kibarlı Glabra, Kibarlı H1, Cemre Ab-ı Hayat, Kibarlı P1, K.Marine Lipid, Kibarlı Seretan, Kibarlı T1, Kibarlı M1, Kibarlı ZK, Kibarlı G1, Cemre Zencefilli,  Form Spring, Kibarlı S1,Kibarlı U1, Kibarlı Omega3, Kibarlı Somon, Ozon Yağı, Ozon Masaj kremi gibi ürünlerden oluşmaktadır.

doktor_mustafa_eraslan_urunleri

doktor_mustafa_eraslan_urunleri

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Kullananlar

Doğal bitkilerden oluşan Dr. Mustafa Eraslan ürünleri kullananlar tarafından hiçbir şikayet alınmamış olup, memnun kalınmıştır. Dr. Mustafa Eraslan tarafından incelenen ve geniş bir ekibe sahip olmasıyla da sizlere yan etkisi olup olmayacağı uzun süre araştırılıp sizlere ürünler sunuluyordur. Bu nedenden dolayı bu zamana kadar kullanan kişiler tarafından kötü yorum alınmamıştır.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Faydaları

İnsan sağlığı için olumlu etki edecek birçok durumla karşı karşıya kalacaksınız. Bu yüzden birçok kişiler tarafından bu durum göz önünde bulundurarak tercih edilme nedenleri artmıştır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri faydalarını kullandığınızda göreceksiniz.

Mustafa Eraslan Panax

Mustafa Eraslan Panax bitkisel olup şifalı bitkilerden meydana gelmiştir. Uzak doğu, Amerika, Rusya, Çin tarafından yüzyıllar boyunca sağlıklı yaşamak adına bu bitkiler kullanılmıştır. Panax Bakanlığın izni ile satışa sunulmaktadır. Bu konuda da içiniz rahat olabilir. Zararlı ve kimyasal maddeler barındırmayan, doğadan doğal elde edilen bitkilerle elde edilmektedir. 12 yaş üstü kadınlarla erkeklere tavsiye edilirken, hamile bayanların kullanması tavsiye edilmemektedir. Vücut ruhsal dengenin olumlu yönde etkilenebilmesine destek vermektedir.

Panax Zararlı Mı?

Bitkisel gıda takviyesi olup, hiçbir zararı görülmemektedir. Yüzde yüz doğaldır. Yan etkisi de doğal olduğundan dolayı görülmemektedir. Kullanımında ve ağır durumda olan hastalarda farklılık gösterir. Panax zararlı mı konusunda kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlarla anlayacaksınız ki çoğu kişi memnun kalmıştır.

Mustafa Eraslan

Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ortaokul ve liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesine yerleşerek bu konudaki ilk adımlarını atmıştır. Başarılı bir öğretim hayatından sonra 1989 yılında yüksek not ortalaması ile mezun olduktan sonra bitkisel takviyelerle ilk çalışmalarını yapmaya başlamıştır. Daha sonra Kibarlı markası adı altında ürünlerini oluşturmaya başlamıştır. Birçok kişi tarafından kullanılıp memnun kalınmış ürünler olup, olumlu sonuçlar başlamıştır.